10 sierpnia, 2015

GALERIA

Na blogu Desirouss oprócz dodawanych przez nas sesji możecie zobaczyć również prace grafików ze zdjęciami, które z nich pochodzą. ;) 

 

Regulamin zgłaszania prac i działania galerii


1. Jeśli chcesz, aby Twoja praca pojawiła się na Desirouss - wyślij ją (wraz ze swoim nickiem i adresem bloga) na adres e-mail lub numer gg podany w kolumnie po prawej. Otrzymasz potwierdzenie, że praca do nas dotarła do tygodnia czasu. 

2. Przyjmujemy prace zawierające zdjęcia z opublikowanych sesji. Nie muszą być one pobrane z Desirouss.

3. Dołączyć do galerii ma prawo każdy grafik i to on decyduje, jaki blog chce reprezentować.

4. Prace graficzne mogą być już dawno opublikowane na Waszych blogach, niekoniecznie muszą być wykonane na potrzeby galerii.

5. Sposób dodawania prac: bezpośrednio w poście z konkretną sesją. Można je obejrzeć, klikając w "Zobacz prace" w widoku ogólnym.

6. W trakcie działania galerii może ona przechodzić różne remonty i przekształcenia. A co za tym idzie: możemy wymienić miniatury i całkowicie usunąć obrazy, które wygasły.

7. Praca nie zostanie dodana do galerii, dopóki zgłaszający nie umieści buttonu/linku Desirouss w zakładce "współpraca" lub podobnej. Po przesłaniu do nas grafiki czekamy maksymalnie tydzień na dopełnienie tej formalności, potem prace należy zgłosić ponownie.

8. Załoga Desirouss zastrzega sobie prawo do promowania i reklamowania blogów, których autorzy wnoszą znaczący wkład w rozwój galerii.

9. Zgłaszając pracę, zgadzasz się z regulaminem i go akceptujesz.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon stworzony przez Arianę | Technologia Blogger | X X